Найкращий вибір

Водосточна система та софіти для побутових та промислових о'бєктів

Ø труби 75мм
Ø труби 100мм
L-3000мм

RainWay - водостоки з ПВХ українського виробництва.

       Продукція RainWay виробляється з жорсткого ПВХ компаунда, до складу якого входять модифікатори удароміцності та  стабілізатори ультрофіолету, і інші добавки. Для виробництва водостічних систем і софітів RainWay застосовується технологія коекструзії, в процесі якої, через форму видавлюється одночасно кілька шарів матеріала які формують  цільний матеріал. З’єднання пластиків відбувається на молекулярному рівні, тому зазорів між шарами немає.

     Асортимент продукції – включає широкий асортимент водостоків які представлені в 8 кольорах, вінілові софіти для дахів, карнизів та звисів. Водостоками і софітами RainWay вже змонтована велика кількість дахів в Україні. Висока якість продукції та конкурентна ціна доводять це.

       Набір елементів систем RainWay 90 та RainWay 130 сконструйований таким чином, що дозволяє зібрати комплексну систему для даху будь-якої конфігурації і при необхідності може з’єднуватися з наземним водовідводом та зливової каналізацією.

Дизайн і колірне рішення водостоків прекрасно поєднуються з усіма видами покрівельних матеріалів, і є правильним завершенням даху не тільки з технічної, але і з архітектурної сторони.

×
Дякуємо що звернулися до нас!
Зворотній дзвінок